O nas imageO nas imageO nas image
          Mamy przyjemność przedstawić Państwu za pomocą naszej strony internetowej, miejsce które stworzyliśmy a mianowicie Pensjonat Agroturystyczny . Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą , całym obiektem oraz wszystkim atrakcjami,  które przygotowaliśmy dla Państwa .
Nasz Pensjonat Agroturystyczny położony jest pomiędzy Krakowem a Kielcami w małej, cichej i malowniczej miejscowości, położonej nad rzeką Nida w powiecie Włoszczowskim . Nieopodal znajduje się las, po którym można spacerować wieloma ścieżkami lub zaplanować wycieczki rowerowe.
Nasz obiekt wyróżnia się wśród innych gospodarstw agroturystycznych .
Mamy dla Państwa ofertę wynajęcia eleganckich pokoi z klimatyzacjami wraz z propozycją wypróbowania naszej domowej kuchni . Z zaangażowaniem przygotowujemy wszystkie posiłki, zawsze świeże i smaczne . Swoim doświadczeniem oraz pracą stworzyliśmy miejsce idealne na wspólne rodzinne oraz spokojne wakacje, urlop a także krótki wyjazd dla osób w każdym wieku.
W naszym gospodarstwie agroturystycznym można skorzystać z zewnętrznego krytego basenu ,kortu tenisowego, ogrodu oraz nacieszyć się spokojem okolicy.
Oprócz wymienionych atrakcji możemy zaproponować skorzystanie z jacuzzi, sauny oraz groty solnej .
Dla najmłodszych naszych gości stworzyliśmy sale zabaw, bawialnie z zjeżdżalniami, basenik z kulkami oraz inne atrakcje dla umilenia czasu dzieciom.
Jednocześnie na sali znajdują się także bilard oraz rzutki
Posiadamy także staw dla miłośników wędkowania
Pensjonat Mularczyk to nowoczesne i urozmaicone miejsce dla każdego, kto chce spędzić miło i komfortowo swój wolny czas . Jest to miejsce idealnie przystosowane dla rodzin z dziećmi lecz nie tylko


                                        Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty