Grota solna

-Grota solna, to pomieszczenie wypełnione blokami solnymi. W grocie solnej panuje mikroklimat zbliżony do tego, jaki jest nad morzem. Powietrze jest czyste i wysoko zjonizowane, co korzystnie wpływa na układ oddechowy i funkcjonowanie organizmu. Przebywanie w grocie solnej ma podobne efekty co kąpiel w soli leczniczej czy inhalacja roztworem soli morskiej. Pobyt w grocie solnej odpręża i relaksuje , obniża ciśnienie, oraz polepsza nasz układ oddechowy a także wzmacnia układ odpornościowy. Pobyt w grocie solnej korzystnie wpływa na problemy z krążeniem, schorzenia układu pokarmowego, dolegliwości skórne.

Sauna

Sauna-pomieszczenie, w którym panuje wysoka temperatura i wysoka lub niska wilgotność (w zależności od rodzaju sauny), w którym spędza się od kilku do kilkunastu minut. Pobyt w saunie ma właściwości poprawiające krążenie. Po pobycie w saunie bierze się zwykle kąpiel w chłodnej wodzie.

Oferta Pensjonatu Agroturystycznego 2024

🌞Początek roku, zima za oknem a Ty zaczynasz myśleć o ciepłych dniach i zastanawiasz się, gdzie w tym roku spędzić wakacje ? Chciałbyś wypocząć oraz spędzić miło i rekreacyjnie czas z rodziną.👨‍👩‍👦‍👦 Pragniesz uśmiechu i zadowolenia dzieci, a dla siebie zrelaksowania od codziennego biegu. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na wakacje w spokoju i ciszy, lecz z wieloma możliwościami, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, którą przygotowaliśmy na rok 2024. Oferta została przygotowana z myślą nie tylko o rodzinach z dziećmi ale także bez dzieci a także dla osób, które chcą odpocząć . Pakiet zawiera: 🌺Noclegi w pokoju dwuosobowym lub innym dostępnym na naszej stronie (min.1 nocleg) 🌺Śniadanie dostępne w formie bufetu szwedzkiego bogate w wiele produktów ekologicznych 🌺obiadokolacja z deserem w formie bufetu 🌺dostępność groty solnej-seans 45 min /doba 🌺możliwość korzystania z sauny i jacuzzi -1h '/doba Ponadto wszyscy nasi goście mogą liczyć na atrakcje i udogodnienia m.in. 🌺nieograniczony czas korzystania z zewnętrznego basenu, bawialni z małpim gajem, rzutkami i bilardem oraz dostępny kort tenisowy. 🌺Dostęp do ogrodu oraz altanek wokół obiektu 🌺Wi-Fi na terenie całego obiektu 🌺Miłośnicy wędkowania mogą liczyć na chwilę spokoju i ciszy nad prywatnym stawem. Cena pakietu -170zł-190zł/osoba/doba-dotyczy pokoju dwuosobowego cena uzależniona od rodzaju pokoju(z balkonem lub bez) Dzieci do lat 3 GRATIS Dzieci 4-10 lat-50% ceny Cena nie dotyczy świąt oraz długich weekendów 🌞☀️Możliwość ustalenia dla każdego indywidualnej oferty🌞☀️ Możliwość rezerwacji telefonicznej lub na adres e-mail tel. 721-797-626 e-mail; g.agroturystyczne@interia.pl